19 Temmuz 2015 Pazar

Kırşehir Haber

Kırşehir’de yaşanan son güncel olayları yöre halkına ve tüm dünyaya hızlı bir şekilde duyurmak amacıyla açılan Kırşehir Güncel haber sitesi kısa sürede büyük başarılara imza attı. Açıldığı günden bu yana takipçi kitlesini arttırarak büyümeye devam eden Kırşehir Haber sitesi merkez ve ilçelerde yaşanan olaylara da ışık tutmaya devam ediyor.

 Haber sitesinde yer alan Kaman haber kategorisiyle Kaman ilçesinde yaşanan güncel olaylara değinen Kırşehir Güncel, Mucur haber kategorisiyle Mucur’u ve diğer ilçe kategorileriyle ilçeleri takip etmeye devam ediyor. Kendi haber ağı ile güncel yaşanan olaylara anında ulaşmayı başaran haber sitesi ilkesinden ödün vermeden kısa sürede Türkiye’deki sıralamasını ilk 10 bine çıkarmayı başardı.

 Siz değerli okurların da desteğiyle büyüme devam eden Kırşehir Güncel, güncel gelişmeleri tarafsız, bağımsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla hareket etmeye devam ediyor. Sizler de Kırşehir Güncel haber sitesini takip ederek bu güzide ilimizde yaşanan son güncel olayları yakından takip edebilirsiniz.

Kırşehir Haber detayları: https://kirsehirkamanhaber.wordpress.com/2015/07/19/kirsehir-haber/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder